O experienta unica de reconectare cu mine, cu natura si cu oamenii. In acest retreat m-am relaxat, m-am deconectat de la agitatie pentru a ma auzi mai bine pe mine.
De asemenea, am inteles mai multe lucruri despre mine si mi-am setat intentii noi.
Mi-au placut meditatiile in natura si sunetele divine emise de Ana si Claudia. Felicitari si Alinei pentru organizare. M-ati facut sa ma linistesc, relaxez si sa ma conectez.
