Incep prin a multumi si a-mi arata toata recunostinta pentru deschiderea si rabdarea pe care ati avut-o cu mine, pentru dragostea aratata si pentru blandete.
Am invatat cateva lucruri noi despre mine in acest retreat. Am fost in mijlocul naturii, langa brazi, am ascultat susurul paraului si ciripitul pasarelelor si m-am simtim intr-o lume feerica.
Programul zilelor a fost bine structurat, locul ales foarte bun, membrii grupului admirabili.
Ma bucur ca am participat la retreat si-l recomand tuturor celor care-si doresc un plus de la viata.
